Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Settings
ru: Настройки

en: Sent email to %recipient
ru: Отправка почты для получателя %recipient

en: Send
ru: Отправить

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Red
ru: Красный

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Others
ru: Другие

en: About
ru: Информация

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook
