Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Sent email to %recipient
ar: أُرسل البريد إلى %recipient

en: Send
ar: أرسل

en: Blue
ar: أزرق

en: About
ar: حول
