Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Send
ast: Unviar
