Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: About
az: Haqqında
