Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Email address
be: Email адрас

en: Subject
be: Тэма

en: Settings
be: Налады

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Send
be: Адаслаць

en: About
be: Аб
