Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে
