Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: Send
el: Αποστολή

en: Blue
el: Μπλε

en: About
el: Περί
