Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: Settings
et: Seaded

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Send
et: Saada

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: About
et: Programmist

en: Yellow
et: Kollane
