Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Settings
he: הגדרות

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Send
he: שלח

en: Blue
he: כחול

en: About
he: אודות
