Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subject
hi: विषय

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Sent email to %recipient
hi: %recipient को ईमेल भेजें

en: Send
hi: भेजें

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Blue
hi: नीला

en: About
hi: के बारे में
