Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Email address
id: Alamat email

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Sent email to %recipient
id: Email sudah dikirim ke %recipient

en: Send
id: Kirim

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: About
id: Tentang
