Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Blue
ka: ლური
