Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Blue
kk: Көк
