Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Send
nl: Versturen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Others
nl: Anderen

en: About
nl: Over

en: Yellow
nl: Geel

en: Brown
nl: Bruin

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID
