Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Subject
te: విషయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Send
te: పంపించు

en: Blue
te: నీలం

en: About
te: గురించి
