Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Settings
uk: Налаштування

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Send
uk: Надіслати

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Red
uk: Червоний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Others
uk: Інші

en: About
uk: Про модуль

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Brown
uk: Коричневий

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми
