Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Mail
cs: E-mail

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Count
cs: Počet

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Position
cs: Pozice

en: About
cs: Popis
