Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Custom
eo: Propra

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Position
eo: Loko
