Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Top
es: Superior

en: Mail
es: Correo

en: Bottom
es: Inferior

en: Custom
es: Personalizado

en: Count
es: Número

en: Configuration
es: Configuración

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de
