Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Mail
et: E-post

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Configuration
et: Seadistus

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist
