Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Mail
hi: मेल

en: Bottom
hi: तल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Count
hi: गुणांक

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Position
hi: स्थान

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
