Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Top
id: Atas

en: Mail
id: Email

en: Bottom
id: Dasar

en: Custom
id: Tersuai

en: Count
id: Jumlah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang
