Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Mail
sk: Pošta

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Count
sk: Počet

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
