Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
