Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Count
th: จำนวน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
