Sticky Social Share (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Mail
uk: Пошта

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Count
uk: Лічильник

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Google Plus
uk: Google +
