Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: Configuration
ast: Configuración

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
