Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Mail
fr: Courriel

en: Bottom
fr: Bas

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Count
fr: Décompte

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: About
fr: À propos

en: Linkedin
fr: LinkedIn
