Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Mail
hu: Levél

en: Bottom
hu: Alja

en: Custom
hu: Egyéni

en: Count
hu: Mennyiség

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás
