Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
