Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Mail
lt: Paštas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie
