Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Mail
pt: E-mail

en: Bottom
pt: Inferior

en: Custom
pt: Personalizado

en: Count
pt: Contar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre
