Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Mail
ro: E-mail

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Position
ro: Poziţie

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
