Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
