Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Mail
sv: E-post

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Count
sv: Antal

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om
