Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Mail
da: E-mail

en: Bottom
da: Bund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om
