Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Mail
eu: Posta

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz
