Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Mail
jv: Surat

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
