Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Mail
lv: Pasts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Count
lv: Skaits

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: About
lv: Par
