Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Count
ar: العدد

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول
