Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Mail
ca: Correu

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls
