Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Top
he: עליון

en: Mail
he: מייל

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Position
he: מיקום

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר
