Sticky Social Share (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Mail
is: Póstur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
