Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
