Sticky Social Share (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Top
ne: माथि

en: Mail
ne: पत्र

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
