Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Mail
pl: Poczta

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie
