Sticky Social Share (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Mail
tr: Posta

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Count
tr: Sayaç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında
