Sticky Navigation (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Theme
lt: Tema
