Sticky Navigation (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์
