Sticky Navigation (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Theme
eu: Tema
